KONST / Litografier / Färglitografi 14954091
nr 1495 4091
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 16/190. Färglitografi. Bladets mått: 39x49cm, yttermått inklusive ram: 57x67cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 18:23:33
10/10 17:52:02
10/10 18:22:50
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer